Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Erasmus+ - stáž na Slovensku - Martin

Datum konání: 25. 4. 2018

Ve dnech 9. 4. - 20. 4. 2018 se vybraní žáci z naší školy zúčastnili stáže na Spojené škole Martin v rámci projektu Erasmus+.

Soutěž T-PROFI

24. ledna 2018 proběhlo v Ústí nad Orlicí krajské kolo odborné soutěže T-PROFI, které bylo součástí Přehlídky strojírenských firem. Akce se zúčastnily přes dvě desítky firem a devět středních škol s technickým zaměřením. Krajského kola se zúčastnily čtyři týmy.

Kriteria hodnocení MZ

Byla publikována kriteria hodnocení maturitní zkoušky pro školní rok 2017/2018. Tato kriteria je možno také nalézt ve složce Žáci - Maturitní a závěrečné zkoušky - Požadavky k maturitě.

Slavnostní galavečer České ručičky 2017

Dne 21. června proběhl Slavnostní galavečer ČESKÉ RUČIČKY 2017.

Maturitní zkoušky 2017 - podzim

Podrobnější informace týkající se maturitních zkoušek budou zveřejněny koncem srpna, až budou upřesněny termíny jednotlivých zkoušek společné části z Cermatu, harmonogram ústních maturitních zkoušek bude zveřejněn po skončení opravných zkoušek žáků 4.

Dopravní liga

V říjnu 2017 mají žáci možnost se zúčastnit Dopravní ligy, kterou pořádá Univerzita Pardubice. Přihlášky do této soutěže je nutné podat do 21. září 2017 na adresu: hana.coufalova@upce.cz. Bližší informace o podmínkách soutěže je možno nalézt zde.

Výběrový vodácký kurz

V květnu 2017 proběhl výběrový vodácký kurz žáků 3. ročníků. Dnes byla publikována fotogalerie z toho kurzu.

Harmonogramy ústních závěrečných zkoušek - jaro 2017

Dnes byly publikovány harmonogramy ústních závěrečných zkoušek učebních oborů - jaro 2017.

Nabídka brigád a zaměstnání

Volné pozice

Exkurze do hydrotechnické laboratoře

V pátek 19. 5. 2017 proběhla exkurze třídy ST1A do Hydrotechnické laboratoře ve Vysokém Mýtě. V průběhu exkurze žáci této třídy vytvořili několik fotografií a natočili videa. Toto vše je možno shlédnout v nově vytvořené fotogalerii z této akce.