Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Maturitní ples

21. února 2020 proběhl maturitní ples tříd ST4A, MC4A a MZ4A. Byla publikována fotogalerie z průběhu tohoto plesu.

Harmonogram maturitních zkoušek - jaro 2019

Uvádíme odkaz na harmonogram maturitních zkoušek - jaro 2019. Přesný rozpis ústních maturitních zkoušek bude zveřejněn 3. 5. 2019.

Požadavky k MZ 2019

Byly publikovány Požadavky k maturitní zkoušce 2019.

Kriteria hodnocení MZ

Byla publikována kriteria hodnocení maturitní zkoušky pro školní rok 2017/2018. Tato kriteria je možno také nalézt ve složce Žáci - Maturitní a závěrečné zkoušky - Požadavky k maturitě.

Elektronické formuláře k MZ

Byly publikovány elektronické editovatelné formuláře k maturitní zkoušce: Přihláška k maturitní zkoušce 2018 a Seznam četby k maturitní zkoušce 2018.

Požadavky k maturitní zkoušce 2018

Byly publikovány požadavky k Maturitní zkoušce 2018.

Maturitní zkoušky 2017 - podzim

Byly doplněny informace týkající se maturitních zkoušek na podzim, a to jak společné části, tak i ústních maturitních zkoušek. Veškeré informace k maturitním zkouškám podzim 2017 naleznete ve složce Žáci - Maturitní a závěrečné zkoušky v příslušných "podsložkách".

Maturitní zkoušky 2017 - podzim

Podrobnější informace týkající se maturitních zkoušek budou zveřejněny koncem srpna, až budou upřesněny termíny jednotlivých zkoušek společné části z Cermatu, harmonogram ústních maturitních zkoušek bude zveřejněn po skončení opravných zkoušek žáků 4.

Harmonogramy ústních maturitních zkoušek

Dnes byly opublikovány Harmonogramy ústních maturitních zkoušek - jaro 2017.

Tematické okruhy k maturitní zkoušce 2017

Na stránkách byly publikovány tematické okruhy k maturitní zkoušce 2017.