Úvod > Škola > Aktuality > Spolupráce SPŠ Chrudim s firmou Metrostav a.s.

Spolupráce SPŠ Chrudim s firmou Metrostav a.s.

V letošním školním roce se žákům  naší školy otevřely další možnosti uplatnit poznatky získané v průběhu studia. Došlo k tomu díky aktivitám firmy Metrostav a.s., která našim žákům nabídla další možnosti uplatnění v praxi. Naše škola uzavřela s firmou smlouvu, na jejímž základě se stala partnerskou školou firmy Metrostav.

Žáci byli na exkurzi ve firmě, kde jim bylo umožněno nahlédnout do zákulisí stavby „Výstavba silnice R35, dostavba estakády, Sedlice - Opatovice“.

Následně potom pracovníci firmy Metrostav učinili žákům nabídku získat stipendium s možností zajistit si v budoucnu zaměstnání v této firmě.

Díky této aktivitě firmy Metrostav dochází k rozšíření možností uplatnění našich absolventů na trhu práce.