Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Florbal - krajské kolo

18. ledna 2018 proběhlo krajské kolo ve florbalu. Naše družstvo v sestavě:

Maturitní ples 2018

Vstupenky na maturitní ples školy, který se koná 16. 2. 2018, jsou k dispozici od 15. 1. 2018 na studijním oddělení. Cena vstupenky k sezení je 220,- Kč, k stání 180,- Kč.

PF 2018

Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí, pohody a spokojenosti v novém roce.

eTwinning

Byla publikována fotogalerie týkající se eTwinningu a doplněna o certifikáty získané v rámci akcí týkajících se eTwinningu.

Nabídka firmy KOBIT - THZ CZ s.r.o.

Firma KOBIT - THZ CZ s.r.o. nabízí absolventům možnost uplatnění.  Jedná se o práci v  konstrukční kanceláři. Firma se zabývá výrobou hasičských zařízení.

Kriteria hodnocení MZ

Byla publikována kriteria hodnocení maturitní zkoušky pro školní rok 2017/2018. Tato kriteria je možno také nalézt ve složce Žáci - Maturitní a závěrečné zkoušky - Požadavky k maturitě.

Automatizace

Byla vydána elektronická učebnice předmětu Automatizace. Na internetu je k dispozici demoverze, níže je uveden odkaz na tuto demoverzi. Pokud by se někomu tato elektronická učebnice líbila, je možno si pomocí těchto výše uvedených stránek také objednat ostrou placenou verzi.

Volejbal - okresní kolo

V pátek 1. 12. 2017 proběhlo okresní kolo ve volejbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné 3. místo.

Adaptační kurzy 2017

Ve dnech 18. - 25. října 2017 proběhly v Českém Krumlově a okolí Adaptační kurzy žáků 1. ročníků tříd MCZ1, ST1A. Uvádíme odkaz na tuto fotogalerii. Autor fotografií je Mgr. Radek Boháč.

Tvorba jídelního lístku

Věříme, že po přečtení těchto řádků více pochopíte způsob sestavování našeho jídelního lístku.