Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Konzultační odpoledne pro rodiče - jaro

V pondělí 3. dubna 2017 proběhne v době od 15:30 do 17:00 hodin konzultační odpoledne pro rodiče.

Nabídka firmy DAKO pro absolventy

Byly publikovány dva články týkající se nabídky firmy DAKO, a.s. pro absolventy naší školy. Zájemci o zaměstnání v této firmě si mohou přečíst 1. článek a 2. článek o možnostech uplatnění v této firmě.

Lyžařský výcvik ST1A, MS1A, ME1A

Fotogalerie z 2. termínu lyžařského kurzu byla doplněna ještě o video, které natočil a zpracoval Jiří Hudec z ST1A. Video je velmi kvalitě natočeno a zpracováno. Posuďte sami...

Erasmus+ 2016

Byla publikována fotogalerie (fotografie + videa) ze studijního pobytu našich žáků na Slovensku (5.2. - 18.2. 2017) v rámci projektu Erasmus+ 2016.

Lyžařský výcvik ST1A, MS1A, ME1A

Minulý týden 12. 3. - 18. 3. 2017 proběhl 2. termín lyžařského výcviku žáků 1. ročníků. Zde je možno shlédnout několik fotografií z tohoto kurzu.

Matematický klokan

V pátek 17. 3. 2017 proběhla na naší škole mezinárodní soutěž Matematický klokan. Níže zveřejňujeme výsledky žáků naší školy.

Výsledky regionálního kola Matematické soutěže

14. 3. 2017 - Ústí nad Orlicí - 35. ročník

Výsledky školního kola Matematické soutěže

Školní kolo

Wi - Fi

Dne 23. 2. 2017 proběhla úprava nastavení Wi - Fi sítě "student". Bližší informace budou uvedeny na vývěskách a v ETK.

Matematická soutěž žáků SOŠ a SOU

21. února a 22. února 2017 proběhlo na naší škole školní kolo Celostátní matematické soutěže žáků SOŠ a SOU. Níže je uveden odkaz na fotogalerii z této soutěže.