Úvod > Škola > Aktuality

Novější 1 3

Erasmus+ - stáž na Slovensku - Martin

Datum konání: 25. 4. 2018

Ve dnech 9. 4. - 20. 4. 2018 se vybraní žáci z naší školy zúčastnili stáže na Spojené škole Martin v rámci projektu Erasmus+.

Odborná stáž - Martin

Milí žáci,

Evropská konference eTwinning

Střední průmyslová škola Chrudim  se zúčastnila se spolu se zástupci dalších 9 českých škol Evropské konference eTwinning.  Jejím hlavním tématem byla realizace inkluze ve vyučování.  Konference proběhla 26. – 28.

Certifikát - Erasmus+

Ve dnech 12. - 14. října proběhla v Olomouci v hotelu Flora Národní konference Erasmus+/eTwinning 2017.

Job shadowing CZ 2017

Ve dnech  26. 3. až 1. 4. 2017 proběhla v rámci projektu Erasmus+ odborná stáž 5 pedagogů technických předmětů zaměřených na obor mechanik silničních strojů.

Erasmus+ - Slovensko 8.-13.5.2017

Dnes byla publikována fotogalerie projektu Erasmus+ (strategické partnerství) - Slovensko - poslední setkání...

Doplnění fotogalerií Erasmus+

Fotogalerie projektu Erasmus+ byly doplněny o další fotografie. Fotogalerie Česká mobilita je již kompletní se všemi fotografiemi, fotogalerie Erasmus+ 2016 byla doplněna o fotografie z nedávného pobytu slovenských žáků a učitelů na naší škole.

Erasmus+ 2016

Byla publikována fotogalerie (fotografie + videa) ze studijního pobytu našich žáků na Slovensku (5.2. - 18.2. 2017) v rámci projektu Erasmus+ 2016.

Odborná stáž v partnerské škole - Spojená škola Martin

Milí žáci,