Úvod > Škola > Aktuality

Exkurze Marokánka 2019

25. dubna 2019 se žáci tříd MS2A, MS3A zúčastnili exkurze na Marokánku. Zveřejňujeme fotogalerii z průběhu této exkurze.

Exkurze JUNKER

20. listopadu 2018 se žáci tříd ST3A, MC4A a MZ4A  zúčastnili exkurze do firmy Junker v Holicích. Byla to velmi přínosná exkurze z pohledu praktického pohledu na učivo probírané v odborných předmětech.

Silniční veletrh Pardubice

Dne 7. září se třídy MS2A a MS3A zúčastnily Silničního veletrhu, který proběhl v obci Pardubice Doubravice. Odkaz na fotogalerii z toho veletrhu je uveden zde.

Exkurze do hydrotechnické laboratoře

V pátek 19. 5. 2017 proběhla exkurze třídy ST1A do Hydrotechnické laboratoře ve Vysokém Mýtě. V průběhu exkurze žáci této třídy vytvořili několik fotografií a natočili videa. Toto vše je možno shlédnout v nově vytvořené fotogalerii z této akce.

Výstava Elektrotechnika/IT

Exkurze Dukovany, Dalešice