Úvod > Uchazeči > Aktuálně pro uchazeče > Aktuální informace pro zájemce o studium technických oborů

Aktuální informace pro zájemce o studium technických oborů

Vážení rodiče,

Střední průmyslová škola Chrudim nabízí i ve školním roce 2016-17 žákům základních škol účast v kroužku základů elektroniky. Účastníci navazují na poznatky z učiva fyziky na základních školách a praktickou formou poznávají principy jednoduchých elektrotechnických součástek a obvodů. V průběhu roku využívají elektrotechnické stavebnice, sestavují jednoduchá zapojení a později i jednoduché výrobky.

Kroužek navazuje na účast SPŠ Chrudim v projektu Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Pardubickém kraji (CZ.1.07/1.1.00/44.0012). Kroužek bude probíhat v prostorech dílny praktického výcviku (Stará Transporta), předpokládáme termíny 1x za 14 dnů ve středu od 15:00 mimo školní prázdniny, délka 90 minut. Účast v kroužku je bezplatná.

Cílem kroužku je podpora technického vzdělávání. Rádi v budoucnu uvítáme účastníky kroužku mezi žáky naší školy, pravděpodobně se budou zajímat o obory studia 26 – 41 – M/01 Elektrotechnika – Mechatronika a  26 – 52 – H/01  Mechanik pro přístroje a zařízení  - Mechanik elektronických zařízení.

Prosíme zájemce a jejich rodiče, aby se obraceli se svými dotazy a přihláškami na vedení školy.

Kontaktní údaje jsou součástí webových stránek školy, komunikovat lze telefonicky, elektronickou formou (e-mailem) nebo osobně.