Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Uchazeči > Přijímací řízení > Obory s výučním listem - obecné informace pro školní rok 2018-2019 - kritéria pro přijetí

Obory s výučním listem - obecné informace pro školní rok 2018-2019 - kritéria pro přijetíV souladu s ustanovením § 59 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání stanovuji podmínky pro přijímací řízení do prvních ročníků pro školní rok 2018/2019 - obory s maturitním vysvědčením a obory s výučním listem:

  • Do prvních ročníků oborů s výučním listem budou uchazeči v prvním kole přijímacího řízení přijímání na základě podané přihlášky ke studiu na SPŠ Chrudim v pořadí stanoveném podle průměrného prospěchu na konci 8. a v pololetí 9. ročníku ZŠ do naplnění kapacity jednotlivých oborů vzdělání. Termín odevzdání přihlášek je 1. 3. 2018.
  • Podle stejných kriterií budou uchazeči přijímáni i v dalších kolech přijímacího řízení (budou-li ředitelem školy vyhlášena).
  • Termíny pro podání přihlášek do dalších kol přijímacího řízení (budou-li ředitelem školy vyhlášena) budou zveřejněny na webových stránkách školy a informačním portálu PK.
V souladu s platnou legislativou dokládá ucházeč svoji zdravotní způsobilost lékařským potvrzením, uvedeným na přihlášce.

V Chrudimi 27. 9. 2017 

Ing. František Mihulka                                                                                               
ředitel SPŠ Chrudim