Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > pIšQworky - oblastní kolo 2019

pIšQworky - oblastní kolo 201914. listopadu 2019 proběhlo na SOŠ a SOU obchodu a služeb v Chrudimi oblastní kolo soutěže pIšQworky. Soutěže se zúčastnilo 10 družstev. Naši školu reprezentovala dvě družstva: ze třídy ST2A družstvo Kolečka! v sestavě Roman Novák, Jiří Šedivý, Marek Jandera, Vojtěch Moravec a Jan Kubias, ze třídy ST2B družstvo Strojárníci ve složení Ondřej Popílek, Filip Pikna, Jindřich Jochec, Ondřej Dejdar a David Mazáč. Obě naše družstva vzorně reprezentovala školu. Družstvo Strojárníci obsadilo 1. místo a postoupilo do krajského kola, družstvo Kolečka! postoupilo ze základní skupiny a po velkém boji prohrálo boj o semifinále.

Blahopřejeme k dosaženým výsledkům!

Další informace o soutěži je možno nalézt ve fotogalerii.

Více o průběhu celé soutěže je možno nalézt na stránkách pIšQworek, kopie článku je uvedena níže.