Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Školní jídelna

Školní jídelna


Prezentace školní jídelny 

(ke stažení ve formátu pdf)

 

jidelna35,-.jpg

Objednávání obědů:  https://strava.sps-chrudim.cz  (funguje pouze mimo budovu školy) nebo aplikací v mobilu.

Obědy na vybraný den lze elektronicky objednat/odhlásit pouze do 12 hodin předchozího dne.

Platbu obědů provádějte na účet 78-8162330287/0100, variabilní symbol je evidenční číslo, které je k dispozici na vyžádání u vedoucího školní jídelny.

Informace o stravování

Přihláška ke stravování - Domov mládeže

Přihláška ke stravování - žáci SPŠ Chrudim

Tvorba jídelního lístku 

  • Obědy č. 1 (které mají všichni žáci každý měsíc automaticky přihlášené) jsou zaměřeny na plnění spotřebního koše, kdy se musíme striktně držet vyhláškou o školním stravování a zařazovat tak do jídelníčku i méně populární jídla jako jsou luštěniny či ryby.  Výhoda pravidelného odebírání  této kategorie obědů spočívá v pestrosti, vyváženosti a zdravosti vařených jídel. 
  • Ten, kdo však není úplně vyhrazen na zdravou a vyváženou stravu, si může kdykoliv zvolit druhou variantu - obědy č. 2, které jsou více „masové“ a zaměřené pro větší jedlíky. Neřídíme se zde žádných příkazů či doporučení, ale toho, aby Vám CELKOVĚ CHUTNALO. 

Věříme, že po přečtení těchto řádků více pochopíte způsob sestavování našeho jídelního lístku.  

Vzkaz pro žáky SPŠ Chrudim

Objednávka obědů bude pro žáky SPŠ Chrudim k dispozici od středy 2.9. 2020. Kdo nemá ještě zaplaceno, nebude si moci stravu registrovat. Stravné se platí vždy na měsíc dopředu a to nejpozději k 20. dni v měsíci. Měsíční zálohová platba je 750,-. Poslední upozornění míří k žákům, kteří mají praxi v dílnách. Objednávka obědů bude registrována pouze do jídelny na Čáslavská 973. Nezapomínejte si tedy obědy do výdejny "starý závod" přehlašovat. 
 

Objednávání obědů je plně v kompetenci žáků (rodičů) SPŠ Chrudim. Ze strany školní jídelny je všem žákům SPŠ strava odhlášená. 

Vzkaz pro zákonné zástupce žáků SPŠ Chrudim

Vzhledem k aktuální situaci, žádáme zákonné zástupce žáků SPŠ Chrudim, aby si pro tento školní rok 2020/2021 zrušili trvalý příkaz k úhradě zálohových plateb za obědy.

V průběhu distanční výuky mohou žáci ve školní jídelně nadále odebírat obědy. Stačí si je jen přihlásit. Výdejní doba je v současné situaci od 11:00 do 12:00 h.

Jídelní lístek SPŠ Chrudim 26. 7. - 30. 7. 2021Jídelní lístek MŠ - 19. 7. - 23. 7. 2021Jídelní lístek SPŠ Chrudim 19. 7. - 23. 7. 2021Objednávání obědůVyhláška o alergenechVnitřní řády školní jídelnyInformace o školní jídelně