Drobečková navigace

Úvod > Školní jídelna

Školní jídelna


jidelna-.jpg 

 

Objednávání obědů je možné na webu strava.sps-chrudim.cz  nebo aplikací iCanteen. 

Obědy na vybraný den lze objednat/odhlásit pouze do 12 hodin předchozího dne.

Platbu obědů provádějte na účet 78-8162330287/0100 se správným variabilním symbolem. 
(variabilní symbol je k dispozici na vyžádání u vedoucího školní jídelny)


Informace o stravování


Ke stažení:

Přihláška ke stravování - Domov mládeže

 

Přihláška ke stravování - žáci SPŠ Chrudim

Prezentace školní jídelny - pdf


Tvorba jídelního lístku 

  • Obědy č. 1 (které mají všichni žáci každý měsíc automaticky přihlášené) jsou zaměřeny na plnění spotřebního koše, kdy se musíme striktně držet vyhláškou o školním stravování a zařazovat tak do jídelníčku i méně populární jídla jako jsou luštěniny či ryby.  Výhoda pravidelného odebírání  této kategorie obědů spočívá v pestrosti, vyváženosti a zdravosti vařených jídel. 
  • Ten, kdo však není úplně vyhrazen na zdravou a vyváženou stravu, si může kdykoliv zvolit druhou variantu - obědy č. 2, které jsou více „masové“ a zaměřené pro větší jedlíky. Neřídíme se zde žádných příkazů či doporučení, ale toho, aby Vám CELKOVĚ CHUTNALO. 

Věříme, že po přečtení těchto řádků více pochopíte způsob sestavování našeho jídelního lístku.  


Vzkaz pro žáky SPŠ Chrudim

Objednávka obědů bude pro žáky SPŠ Chrudim k dispozici od středy 4. 9. 2023. Kdo nemá ještě zaplaceno, nebude si moci stravu registrovat. Stravné se platí vždy na měsíc dopředu, a to nejpozději k 20. dni v měsíci. Měsíční zálohová platba je 950,-. Poslední upozornění míří k žákům, kteří mají odborný výcvik v dílnách "starý závod". Objednávka obědů bude automaticky registrována pouze do jídelny na Čáslavské 973. Nezapomínejte si tedy obědy do výdejny "starý závod" přehlašovat.  

Štítky:

Jídelní lístek ZŠ a MŠ 20. 5. - 24. 5. 2024Jídelní lístek SPŠ Chrudim 20. 5. - 24. 5. 2024Objednávání obědůVyhláška o alergenechVnitřní řády školní jídelnyInformace o školní jídelně
20. 5. Zbyšek

Zítra: Monika

Návštěvnost stránek

1110691