Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Školní jídelna

Školní jídelna


Prezentace školní jídelny 

(ke stažení ve formátu pdf)

leták.jpg

Informace k objednávání obědů:

http://strava.sps-chrudim.cz  - mimo budovu školy

http://strava - z budovy školy

Obědy na vybraný den lze elektronicky objednat/odhlásit pouze do 12 hodin předchozího dne.

Platbu obědů provádějte na účet 78-8162330287/0100, variabilní symbol je rodné číslo.  

Vzkaz pro žáky SPŠ Chrudim

Blíží se nám další měsíc a po vyjetí šablon ještě mnoho z Vás nemá uhrazené stravné na další měsíc! Proto v systému nebudete mít vyjeté obědy na celý měsíc, ale jen do výše kreditu. V momentě přijaté platby vám budou obědy načteny do konce měsíce. Připomínám, že se zálohové platby posílají vždy na měsíc dopředu (např. ze ZÁŘÍ na ŘÍJEN atd.) Každá zálohová platba musí být zasílána nejpozději k 20. dni v měsíci.

Důležitá změna od nového školního roku 2017/2018 pro žáky SPŠ Chrudim 

Od nového školního roku budou mít všichni žáci přihlášenou automaticky stravu na celý měsíc. Je to v souvislosti s vyhláškou 107/2005 sb. a s naším vnitřním řádem školní jídelny.

V praxi to znamená, že všem žákům SPŠ Chrudim budou automaticky přihlášeny obědy č. 1 (jedničky) na následující měsíc. Na měsíc září budou načteny obědy všem žákům až od úterý 5. 9. 2017. V dalších měsících již to bude pravidelně od prvního dne v měsíci.

Každý žák si musí včas odhlašovat, případně přehlašovat obědy (oběd č. 1 na oběd č. 2, případně oběd č. 3, bude-li v nabídce). Odhlašování/přehlašování obědů probíhá standardně vždy do 12.00 hodin předchozího dne.

 V případě nedostatku peněz na účtu bude mít daný žák obědy pozastaveny (nebudou přihlášeny).

Novější 1
Novější 1