Úvod > Škola > Školní jídelna

Prezentace školní jídelny

(ke stažení ve formátu pdf)

leták.jpg

Informace k objednávání obědů:

http://strava.sps-chrudim.cz  - mimo budovu školy

http://strava - z budovy školy

Obědy na vybraný den lze elektronicky objednat/odhlásit pouze do 12 hodin předchozího dne.

Platbu obědů provádějte na účet 78-8162330287/0100, variabilní symbol je rodné číslo.

Tvorba jídelního lístku

• Obědy č. 1 (které mají všichni žáci každý měsíc automaticky přihlášené) jsou zaměřeny na plnění spotřebního koše, kdy se musíme striktně držet vyhláškou o školním stravování a zařazovat tak do jídelníčku i méně populární jídla jako jsou luštěniny či ryby.  Výhoda pravidelného odebírání  této kategorie obědů spočívá v pestrosti, vyváženosti a zdravosti vařených jídel.
  • Ten, kdo však není úplně vyhrazen na zdravou a vyváženou stravu, si může kdykoliv zvolit druhou variantu - obědy č. 2, které jsou více „masové“ a zaměřené pro větší jedlíky. Neřídíme se zde žádných příkazů či doporučení, ale toho, aby Vám CELKOVĚ CHUTNALO.

Věříme, že po přečtení těchto řádků více pochopíte způsob sestavování našeho jídelního lístku.

Vzkaz pro žáky SPŠ Chrudim

Blíží se nám další měsíc a po vyjetí šablon ještě mnoho z Vás nemá uhrazené stravné na další měsíc! Proto v systému nebudete mít vyjeté obědy na celý měsíc, ale jen do výše kreditu. V momentě přijaté platby vám budou obědy načteny do konce měsíce. Připomínám, že se zálohové platby posílají vždy na měsíc dopředu (např. ze ZÁŘÍ na ŘÍJEN atd.) Každá zálohová platba musí být zasílána nejpozději k 20. dni v měsíci.

Důležitá změna od nového školního roku 2017/2018 pro žáky SPŠ Chrudim

Od nového školního roku budou mít všichni žáci přihlášenou automaticky stravu na celý měsíc. Je to v souvislosti s vyhláškou 107/2005 sb. a s naším vnitřním řádem školní jídelny.

V praxi to znamená, že všem žákům SPŠ Chrudim budou automaticky přihlášeny obědy č. 1 (jedničky) na následující měsíc. Na měsíc září budou načteny obědy všem žákům až od úterý 5. 9. 2017. V dalších měsících již to bude pravidelně od prvního dne v měsíci.

Každý žák si musí včas odhlašovat, případně přehlašovat obědy (oběd č. 1 na oběd č. 2, případně oběd č. 3, bude-li v nabídce). Odhlašování/přehlašování obědů probíhá standardně vždy do 12.00 hodin předchozího dne.

V případě nedostatku peněz na účtu bude mít daný žák obědy pozastaveny (nebudou přihlášeny).

Jídelní lístek ZŠ a MŠ 30. 4. - 4. 5. 2018

Jídelní lístek SPŠ Chrudim 30. 4. - 4. 5. 2018