Úvod > Školní jídelna

Prezentace školní jídelny

(ke stažení ve formátu pdf)

jidelna35,-.jpg

Objednávání obědů:  https://strava.sps-chrudim.cz  (funguje pouze mimo budovu školy) nebo aplikací v mobilu.

Obědy na vybraný den lze elektronicky objednat/odhlásit pouze do 12 hodin předchozího dne.

Platbu obědů provádějte na účet 78-8162330287/0100, variabilní symbol je evidenční číslo, které je na vyžádání u vedoucího školní jídelny.

Informace o stravování

Přihláška ke stravování - Domov mládeže

Přihláška ke stravování - žáci SPŠ Chrudim

Tvorba jídelního lístku

• Obědy č. 1 (které mají všichni žáci každý měsíc automaticky přihlášené) jsou zaměřeny na plnění spotřebního koše, kdy se musíme striktně držet vyhláškou o školním stravování a zařazovat tak do jídelníčku i méně populární jídla jako jsou luštěniny či ryby.  Výhoda pravidelného odebírání  této kategorie obědů spočívá v pestrosti, vyváženosti a zdravosti vařených jídel.
  • Ten, kdo však není úplně vyhrazen na zdravou a vyváženou stravu, si může kdykoliv zvolit druhou variantu - obědy č. 2, které jsou více „masové“ a zaměřené pro větší jedlíky. Neřídíme se zde žádných příkazů či doporučení, ale toho, aby Vám CELKOVĚ CHUTNALO.

Věříme, že po přečtení těchto řádků více pochopíte způsob sestavování našeho jídelního lístku.

Vzkaz pro žáky SPŠ Chrudim

Obědy pro žáky SPŠ Chrudim budou načtené od středy 2. 9. 2020. Kdo nemá ještě zaplaceno, nebude mu vyjeta strava. Stravné se platí vždy na měsíc dopředu a to nejpozději k 20. dni v měsíci. Měsíční zálohová platba je 750,- Kč. Poslední upozornění míří k žákům, kteří mají praxi v dílnách. Obědy jsou načtené pouze do školy, proto si nezapomínejte obědy přehlašovat.

Od 5. 10. do 1. 11. 2020 jsou všem žákům SPŠ Chrudim odhlášené obědy.

Od 26. 10. do 30. 10. 2020 se nevaří.

V průběhu distanční výuky mohou žáci ve školní jídelně nadále odebírat obědy. Stačí si ho jen přihlásit. Výdejní doba je v současné situaci od 11.00 do 12:00 h.

Jídelní lístek ZŠ a MŠ 19. 10. - 23. 10. 2020

Jídelní lístek SPŠ Chrudim 19. 10. - 23. 10. 2020