Úvod > Škola > Aktuality

Slavnostní galavečer České ručičky 2017

Dne 21. června proběhl Slavnostní galavečer ČESKÉ RUČIČKY 2017.

Maturitní zkoušky 2017 - podzim

Podrobnější informace týkající se maturitních zkoušek budou zveřejněny koncem srpna, až budou upřesněny termíny jednotlivých zkoušek společné části z Cermatu, harmonogram ústních maturitních zkoušek bude zveřejněn po skončení opravných zkoušek žáků 4.

Dopravní liga

V říjnu 2017 mají žáci možnost se zúčastnit Dopravní ligy, kterou pořádá Univerzita Pardubice. Přihlášky do této soutěže je nutné podat do 21. září 2017 na adresu: hana.coufalova@upce.cz. Bližší informace o podmínkách soutěže je možno nalézt zde.

Výběrový vodácký kurz

V květnu 2017 proběhl výběrový vodácký kurz žáků 3. ročníků. Dnes byla publikována fotogalerie z toho kurzu.

Harmonogramy ústních závěrečných zkoušek - jaro 2017

Dnes byly publikovány harmonogramy ústních závěrečných zkoušek učebních oborů - jaro 2017.

Nabídka brigád a zaměstnání

Volné pozice

Exkurze do hydrotechnické laboratoře

V pátek 19. 5. 2017 proběhla exkurze třídy ST1A do Hydrotechnické laboratoře ve Vysokém Mýtě. V průběhu exkurze žáci této třídy vytvořili několik fotografií a natočili videa. Toto vše je možno shlédnout v nově vytvořené fotogalerii z této akce.

Job shadowing CZ 2017

Ve dnech  26. 3. až 1. 4. 2017 proběhla v rámci projektu Erasmus+ odborná stáž 5 pedagogů technických předmětů zaměřených na obor mechanik silničních strojů.

Erasmus+ - Slovensko 8.-13.5.2017

Dnes byla publikována fotogalerie projektu Erasmus+ (strategické partnerství) - Slovensko - poslední setkání...

Automatizace na školách 2017

V úterý 9. května 2017 proběhlo celostátní kolo soutěže pro žáky středních škol Automatizace na školách 2017. Z naší školy se toho finále zúčastnili žáci Petr Mrňák a Jakub Řeřucha ze třídy MC3A. Oba žáci získali Certifikát za vítězství ve finále celostátního kola Automatizace na školách 2017.