Úvod > Škola > Aktuality

Novější 1 3 5 8 12

Přijímací řízení 2018

Byly publikovány termíny přijímacích zkoušek pro žáky maturitních oborů. Zároveň byl na této stránce publikován také odkaz na stránky Cermatu, odkud je možno stáhnout k vyzkoušení přijímací zkoušky z roku 2017 včetně klíče správných odpovědí.

Soutěž T-PROFI

24. ledna 2018 proběhlo v Ústí nad Orlicí krajské kolo odborné soutěže T-PROFI, které bylo součástí Přehlídky strojírenských firem. Akce se zúčastnily přes dvě desítky firem a devět středních škol s technickým zaměřením. Krajského kola se zúčastnily čtyři týmy.

Florbal - krajské kolo

18. ledna 2018 proběhlo krajské kolo ve florbalu. Naše družstvo v sestavě:

Maturitní ples 2018

Vstupenky na maturitní ples školy, který se koná 16. 2. 2018, jsou k dispozici od 15. 1. 2018 na studijním oddělení. Cena vstupenky k sezení je 220,- Kč, k stání 180,- Kč.

PF 2018

Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí, pohody a spokojenosti v novém roce.

eTwinning

Byla publikována fotogalerie týkající se eTwinningu a doplněna o certifikáty získané v rámci akcí týkajících se eTwinningu.

Nabídka firmy KOBIT - THZ CZ s.r.o.

Firma KOBIT - THZ CZ s.r.o. nabízí absolventům možnost uplatnění.  Jedná se o práci v  konstrukční kanceláři. Firma se zabývá výrobou hasičských zařízení.

Kriteria hodnocení MZ

Byla publikována kriteria hodnocení maturitní zkoušky pro školní rok 2017/2018. Tato kriteria je možno také nalézt ve složce Žáci - Maturitní a závěrečné zkoušky - Požadavky k maturitě.

Automatizace

Byla vydána elektronická učebnice předmětu Automatizace. Na internetu je k dispozici demoverze, níže je uveden odkaz na tuto demoverzi. Pokud by se někomu tato elektronická učebnice líbila, je možno si pomocí těchto výše uvedených stránek také objednat ostrou placenou verzi.

Volejbal - okresní kolo

V pátek 1. 12. 2017 proběhlo okresní kolo ve volejbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné 3. místo.

Novější 1 3 5 8 12