Úvod > Škola > Technická knihovna

Technická knihovna

Školní knihovna je součástí školy od 80. let minulého století. Je umístěna v nově zrekonstruovaných prostorách a její součástí je i studovna, kde mohou žáci využít počítače s připojením na internet.

Fond knihovny obsahuje několik tisíc titulů. Velkou část tvoří především odborná literatura zaměřená na strojírenství a příbuzné obory. Kromě toho je zde zastoupena i beletrie a další vědecká i populárně naučná literatura z různých oborů – z geografie, biologie, chemie, fyziky, matematiky atd.

Technická knihovna SPŠ Chrudim poskytuje služby žákům a zaměstnancům školy.

Prostory knihovny

Studentské práce

• Maturitní práce - návod na vypracování pro školní rok 2016/2017 je možno stáhnout zde.
  • Seznam obhájených maturitních prací, které je možno si v knihovně prezenčně zapůjčit, je možno stáhnout setříděné podle názvu.

Knihovní řád - ke stažení ve formátu pdf

Výpůjční doba

Úterý 11:25 - 11:55
Středa 07:10 - 07:55
Pátek 07:10 - 07:55

Je možné domluvit si vypůjčení knih mimo tuto dobu – telefonicky nebo elektronickou poštou.

Během prázdnin a dnů volna stanovených ředitelem školy je knihovna zavřená.

Knihovnice: Mgr. Jana Kapounová
SPŠ  Chrudim, Čáslavská 973, 537 01 Chrudim