Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > ReFresh Bistro

ReFresh BistroV září se v prostorách kantýny na starém závodě nově otevře Refresh Bistro. 

Jedná se o společnost Designex Food s.r.o., která pod značkou ReFresh Bistro, provozuje největší síť školních bufetů v Česku. Koncept nabízí studentům středních škol po celém Česku denně čerstvé a kvalitní potraviny. Nejen žáci, ale i učitelé a rodiče si tak na školní půdě mohou vybírat z velkého množství studených či teplých pokrmů a nápojů. 

Společnost provozuje také bistra na školách podléhající pamlskové vyhlášce. „Máme elektronický systém čipových karet, díky kterému pokladna pozná, který student si může a který nemůže koupit méně zdravé produkty, které pamlskové vyhlášce nevyhovují." říká Filip Calta, provozní ředitel konceptu ReFresh Bistro.

Hlavním problémem je nutnost co nejrychleji obsloužit velké množství zákazníků v krátkých přestávkách. "Abychom vyšli studentům co nejvíce vstříc, připravujeme zavedení samoobslužných pokladen, které ještě zrychlí a zkvalitní obsluhu našich bister. Instalace již započala a do konce roku 2021 budeme mít samoobslužnými pokladnami pokryto více než 40 % našich poboček." říká Mgr. Lucie Benešová, ředitelka společnosti.

Další informace o ReFresh Bistru lze nalézt na stránkách https://www.refreshbistro.cz/media/.