Úvod > Škola > Aktuality > SŠ mistrovství ČR v požárním sportu 2019

SŠ mistrovství ČR v požárním sportu 2019

4. ročník Středoškolského mistrovství České republiky v požárním sportu

Ve dnech 25. - 26.4. 2019 jsme se zúčastnili 4. ročníku Středoškolského mistrovství České republiky v požárním sportu, které se konalo na půdě Střední průmyslové školy chemické Pardubice. V tomto závodě se zúčastnily jenom střední školy z celé republiky (celkem 15 družstev) včetně škol zaměřených na požární bezpečnost (hasiči).  Konkurence byla veliká, ale ukázali jsme bojovnost. Školu reprezentovali: Radim Hladík ST4A, Lukáš Hledík ST3A, Jiří Kváš ST3A, Jakub Vanžura ST3A, Martin Bodlák MZ3A, Jakub Krejčí MZ3A, Vojtěch Šváb ST1B.  Během mistrovství se soutěžilo v disciplínách: běh na 100 metrů s překážkami “stovky“ (7.), štafeta 4 x 100metrů (11.), požární útok (6.). V celkovém součtu všech disciplín se naše škola umístila na 7. místě. V příštím roce se na mistrovství se chystáme zase, ale letos se ještě zúčastníme TFA v Ostravě.

Během soutěže bylo natočeno i krátké video z průběhu části soutěže, na které se také můžete podívat.

Článek zpracovali: Jiří Kváš (ST3A), Lukáš Hledík (ST3A).

Autoři fotografií jsou: Mgr. Radek Boháč, Jakub Vanžura.

------

Blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.