Úvod > Škola > Aktuality > Archivované

Aktuality - archivované

Štítky:

Novější 1

Výzva k podávání návrhu na doplňující volby do školské rady

Ve smyslu §167 zákona č. 561/2004Sb.o předškolním a základním, středním, vyšším odborném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisu, byly ředitelem školy vyhlášeny doplňující volby do školské rady, a to v souladu s volebním řádem školské rady.

Harmonogram závěrečných zkoušek - podzim 2019

Byl publikován Harmonogram závěrečných zkoušek - podzim 2019.

Volby do školské rady

18. září 2019 proběhnou volby do školské rady. Bližší informace naleznete zde.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení - maturitní obory

Dne 29. 4. 2019 byly publikovány výsledky 1. kola přijímacího řízení pro maturitní obory. Výsledky jsou uvedeny v záložce Uchazeči - Přijímací řízení, kde je možno nalézt i další informace o přijímacím řízení.

Harmonogramy ústních maturitních zkoušek - jaro 2019

29. dubna 2019 byly publikovány Harmonogramy ústních ...

Přijímací zkoušky - rozmístění uchazečů do učeben

Přijímací zkoušky proběhnou ve dvou termínech - 12. 4. 2019 a 15. 4. 2019. Níže jsou uvedeny odkazy na rozdělení uchazečů do učeben pro 1. termín a pro 2. termín.

Konzultační odpoledne pro rodiče - jaro 2019

8. dubna 2019 od 15:30 hodin pořádá naše škola konzultační odpoledne pro rodiče. Téhož dne v 15:30 hodin proběhne v přednáškovém sále jednání Rady rodičů. Rozmístění učitelů si můžete stáhnout zde. Všichni rodiče jsou srdečně zváni.

Fotografická soutěž CESTA NECESTA

Fotografická soutěž pro žáky základních škol CESTA NECESTA Vyfoť cestu a vyhraj mobil! Letošní téma: Cestou do školy. Jak se dostat na stránky soutěže...

PF 2019

Přejeme všem hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a pohody v novém roce 2019.

Konzultační odpoledne pro rodiče - podzim 2018

27. listopadu 2018 od 15:30 hodin pořádá naše škola konzultační odpoledne pro rodiče. Téhož dne v 15:30 hodin proběhne v přednáškovém sále jednání Rady rodičů. Rozmístění učitelů si můžete stáhnout zde. Všichni rodiče jsou srdečně zváni.

Novější 1