Úvod > Škola > Aktuality > pIšQworky - oblastní kolo

pIšQworky - oblastní kolo

Datum konání:
7.11.2016

Letos poprvé se oblastní kolo pIšQworek konalo na SOŠ a SOU obchodu a služeb v Chrudimi. 7. 11. 2016 se zde sešlo 10 družstev, aby soutěžila o dvě postupová místa do krajského kola.

Z naší školy se zúčastnila tři družstva tříd 3. ročníků maturitních oborů. Nejlépe si vedlo družstvo Dohrajem a pudem ze třídy ST3A, které obsadilo 2. místo a postoupilo do krajského kola. Bezprostředně za ním následovalo družstvo pIšQwins ze třídy MC3A, které obsadilo 3. místo.  Soutěže se z naší školy zúčastnilo také družstvo STZ3Alfa ze třídy STZ3A, které bylo po velkém boji vyřazeno v základní skupině. Podrobnější informace o průběhu soutěže je možno nalézt zde (článek je stažen ze stránek www.pIsQworky.cz). Celou fotogalerii ze soutěže je možno nalézt  zde.

Blahopřejeme všem soutěžícím k dosaženým výsledkům, družstvu Dohrajem a pudem pak přejeme mnoho úspěchů v krajském kole, které se uskuteční 14. 11. 2016 od 8:30 hodin na gymnáziu Dašická v Pardubicích.

12u_web.jpg