Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Erasmus+ - Slovensko 8.-13.5.2017

Dnes byla publikována fotogalerie projektu Erasmus+ (strategické partnerství) - Slovensko - poslední setkání...

Automatizace na školách 2017

V úterý 9. května 2017 proběhlo celostátní kolo soutěže pro žáky středních škol Automatizace na školách 2017. Z naší školy se toho finále zúčastnili žáci Petr Mrňák a Jakub Řeřucha ze třídy MC3A. Oba žáci získali Certifikát za vítězství ve finále celostátního kola Automatizace na školách 2017.

Soutěž KOVO JUNIOR 2017

Minulý týden proběhlo republikové finále soutěže České ručičky - KOVO JUNIOR 2017. Toto finále proběhlo na Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov. Žáci z naší školy dosáhli v oboru OBRÁBĚČ KOVŮ velmi pěkných výsledků:

Hokejbal - krajské kolo

4. května 2017 proběhlo v Letohradu krajské kolo v hokejbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné 2. místo.

2. kolo přijímacího řízení

Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení - složka Uchazeči - Přijímací řízení

Přijímací řízení - 1. kolo

Od 28. 4. 2017 jsou na webu již kompletní výsledky 1. kola přijímacího řízení:

Harmonogramy ústních maturitních zkoušek

Dnes byly opublikovány Harmonogramy ústních maturitních zkoušek - jaro 2017.

Exkurze FOXCONN

Byla přidána fotogalerie z exkurze třídy STZ3A do FOXCONNu.

Doplnění fotogalerií Erasmus+

Fotogalerie projektu Erasmus+ byly doplněny o další fotografie. Fotogalerie Česká mobilita je již kompletní se všemi fotografiemi, fotogalerie Erasmus+ 2016 byla doplněna o fotografie z nedávného pobytu slovenských žáků a učitelů na naší škole.

Konzultační odpoledne pro rodiče - jaro

V pondělí 3. dubna 2017 proběhne v době od 15:30 do 17:00 hodin konzultační odpoledne pro rodiče.