Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Maturitní ples

4. února 2017 proběhl v Muzeu maturitní ples žáků 4. ročníků. Fotografie z  tohoto plesu jsou ve složce Škola - Fotogalerie.

Basketbal - okresní kolo

V pátek 10. 2. 2017 proběhlo okresní kolo v basketbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné 2. místo.

FLORBAL CHALLENGE - krajské kolo

7. 2. 2017 proběhlo krajské kolo ve florbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné druhé místo. Fotogalerie z průběhu finále je ke shlédnutí zde.

Výběrový lyžařský zájezd - Itálie

Ve dnech 27. 1. - 2. 2. 2017 proběhl výběrový lyžařský zájezd žáků naší školy do Itálie. Žáci společně se svým učitelem Mgr. Radkem Boháčem postupně navštívili střediska PASSO TONALE - PONTE DI LEGNO - TEMÚ. Fotogalerii ze zájezdu je možno shlédnout zde.

Nové fotogalerie na stránkách Domova mládeže

Na stránky Domova mládeže byly přidány nové fotogalerie.

Stipendijní řád

Na stránkách byl publikován Stipendijní řád platný pro školní rok 2016-2017. Soubor je umístěn ve složce Škola - Dokumenty.

PF 2017

Přejeme všem příjemné prožití Vánočních svátků, v novém roce mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti...

Vánoční turnaj Bohemia 2016

20. prosince 2016 proběhl na Střední hotelové škole v Chrudimi Vánoční turnaj Bohemia 2016.

Výsledky soutěží TECHNOhrátek 2016

Ve čtvrtek 8. prosince  2016 se v Rytířských sálech zámku v Pardubicích udělovaly ceny účastníkům dlouhodobých soutěží TECHNOhrátek 2016.

Florbal - okresní kolo

V pátek 9. prosince 2016 proběhlo okresní kolo ve florbalu. Naši žáci obsadili 1. místo a postoupili do krajského kola.