Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Výběrový vodácký kurz

V květnu 2017 proběhl výběrový vodácký kurz žáků 3. ročníků. Dnes byla publikována fotogalerie z toho kurzu.

Lyžařský výcvik ST1A, MS1A, ME1A

Fotogalerie z 2. termínu lyžařského kurzu byla doplněna ještě o video, které natočil a zpracoval Jiří Hudec z ST1A. Video je velmi kvalitě natočeno a zpracováno. Posuďte sami...

Lyžařský výcvik ST1A, MS1A, ME1A

Minulý týden 12. 3. - 18. 3. 2017 proběhl 2. termín lyžařského výcviku žáků 1. ročníků. Zde je možno shlédnout několik fotografií z tohoto kurzu.

Basketbal - okresní kolo

V pátek 10. 2. 2017 proběhlo okresní kolo v basketbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné 2. místo.

FLORBAL CHALLENGE - krajské kolo

7. 2. 2017 proběhlo krajské kolo ve florbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné druhé místo. Fotogalerie z průběhu finále je ke shlédnutí zde.

Výběrový lyžařský zájezd - Itálie

Ve dnech 27. 1. - 2. 2. 2017 proběhl výběrový lyžařský zájezd žáků naší školy do Itálie. Žáci společně se svým učitelem Mgr. Radkem Boháčem postupně navštívili střediska PASSO TONALE - PONTE DI LEGNO - TEMÚ. Fotogalerii ze zájezdu je možno shlédnout zde.

Vánoční turnaj Bohemia 2016

20. prosince 2016 proběhl na Střední hotelové škole v Chrudimi Vánoční turnaj Bohemia 2016.

Florbal - okresní kolo

V pátek 9. prosince 2016 proběhlo okresní kolo ve florbalu. Naši žáci obsadili 1. místo a postoupili do krajského kola.

Okresní kolo ve volejbalu

Datum konání: 2. 12. 2016

2. prosince 2016 proběhlo okresní kolo ve volejbalu. Naši žáci obsadili 3. místo.

Basketbal - krajské kolo

Ve čtvrtek 24. listopadu 2016 se uskutečnilo v Pardubicích krajské kolo v basketbalu. Naši žáci obsadili 2. místo.