Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Přírodovědný klokan 2017

Dnes se naše škola zúčastnila mezinárodní soutěže Přírodovědný klokan. Naši žáci řešili úlohy z oblasti matematiky, fyziky a biologie. Zde je možno nahlédnout do výsledkové listiny prvních 10 žáků, kompletní výsledková listina je k dispozici u Dr. M. Jarešové.

Středoškolský atletický pohár - krajské finále

27. 9. 2017 proběhlo krajské finále Středoškolského atletického poháru.

Středoškolský atletický pohár

19. 9. 2017 proběhlo okresní kolo Středoškolského atletického poháru.

Dopravní liga

V říjnu 2017 mají žáci možnost se zúčastnit Dopravní ligy, kterou pořádá Univerzita Pardubice. Přihlášky do této soutěže je nutné podat do 21. září 2017 na adresu: hana.coufalova@upce.cz. Bližší informace o podmínkách soutěže je možno nalézt zde.

Automatizace na školách 2017

V úterý 9. května 2017 proběhlo celostátní kolo soutěže pro žáky středních škol Automatizace na školách 2017. Z naší školy se toho finále zúčastnili žáci Petr Mrňák a Jakub Řeřucha ze třídy MC3A. Oba žáci získali Certifikát za vítězství ve finále celostátního kola Automatizace na školách 2017.

Soutěž KOVO JUNIOR 2017

Minulý týden proběhlo republikové finále soutěže České ručičky - KOVO JUNIOR 2017. Toto finále proběhlo na Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov. Žáci z naší školy dosáhli v oboru OBRÁBĚČ KOVŮ velmi pěkných výsledků:

Matematický klokan

V pátek 17. 3. 2017 proběhla na naší škole mezinárodní soutěž Matematický klokan. Níže zveřejňujeme výsledky žáků naší školy.

Výsledky regionálního kola Matematické soutěže

14. 3. 2017 - Ústí nad Orlicí - 35. ročník

Výsledky školního kola Matematické soutěže

Školní kolo

Matematická soutěž žáků SOŠ a SOU

21. února a 22. února 2017 proběhlo na naší škole školní kolo Celostátní matematické soutěže žáků SOŠ a SOU. Níže je uveden odkaz na fotogalerii z této soutěže.