Úvod > Škola > Aktuality

Štítky:

Wi - Fi

Dne 23. 2. 2017 proběhla úprava nastavení Wi - Fi sítě "student". Bližší informace budou uvedeny na vývěskách a v ETK.

Matematická soutěž žáků SOŠ a SOU

21. února a 22. února 2017 proběhlo na naší škole školní kolo Celostátní matematické soutěže žáků SOŠ a SOU. Níže je uveden odkaz na fotogalerii z této soutěže.

Maturitní ples

4. února 2017 proběhl v Muzeu maturitní ples žáků 4. ročníků. Fotografie z  tohoto plesu jsou ve složce Škola - Fotogalerie.

Basketbal - okresní kolo

V pátek 10. 2. 2017 proběhlo okresní kolo v basketbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné 2. místo.

FLORBAL CHALLENGE - krajské kolo

7. 2. 2017 proběhlo krajské kolo ve florbalu. Naši žáci obsadili velmi pěkné druhé místo. Fotogalerie z průběhu finále je ke shlédnutí zde.

Výběrový lyžařský zájezd - Itálie

Ve dnech 27. 1. - 2. 2. 2017 proběhl výběrový lyžařský zájezd žáků naší školy do Itálie. Žáci společně se svým učitelem Mgr. Radkem Boháčem postupně navštívili střediska PASSO TONALE - PONTE DI LEGNO - TEMÚ. Fotogalerii ze zájezdu je možno shlédnout zde.

Lyžařský výcvik MCZ1A, ZO1A

Byla publikována fotogalerie a videa z lyžařského výcviku, který proběhl ve dnech 22. 1. - 28. 1. 2017 v Janských Lázních.

Nové fotogalerie na stránkách Domova mládeže

Na stránky Domova mládeže byly přidány nové fotogalerie.

Stipendijní řád

Na stránkách byl publikován Stipendijní řád platný pro školní rok 2016-2017. Soubor je umístěn ve složce Škola - Dokumenty.

PF 2017

Přejeme všem příjemné prožití Vánočních svátků, v novém roce mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti...