Úvod > Škola > Historie školy - starý > 110 let školy-starý > Fotografická soutěž > Hlasování o nejlepší fotografii

Hlasování o nejlepší fotografii

Podmínky pro hlasování

Hlasování o nejlepší fotografii proveďte pomocí formuláře uvedeného níže. Zapište v pořadí 1., 2. a 3. místo tři nejlepší fotografie a zadejte je do položky Obsah zprávy (uveďte čísla a názvy fotografií).

Při hlasování jste povinni seriózně vyplnit alespoň dva ze tří Vašich identifikačních údajů (jinak Váš hlas nebude považován za platný).

Jména hlasujících a jejich identifikační údaje slouží pouze pro účely řádného průběhu elektronického hlasování a nebudou nikde zveřejňována.