Úvod > Uchazeči > Přijímací řízení > Druhé kolo přijímacího řízení pro školní rok 2024 - 2025

Druhé kolo přijímacího řízení pro školní rok 2024 - 2025

Vyhlášení případného druhého kola přijímacího řízení bude zveřejněno nejpozději 20. 5. 2024

Počet volných míst pro druhé kolo přijímacího řízení:

Název a kód oboru - RVP Školní vzdělávací program Počet přijímaných žáků ve druhém kole
23-41-M/01 Strojírenství
Strojírenství ???
26-41-M/01 Elektrotechnika
Mechatronika ???
23-44-L/01 Mechanik strojů a zařízení
Mechanik strojů a zařízení ???
26-52-H/01 Elektromechanik pro přístroje a zařízení
Mechanik elektronických zařízení ???
23-65-H/03 Strojník silničních strojů
Mechanik silničních strojů ???
23-56-H/01 Obráběč kovů
Obráběč kovů ???
23-51-H/01 Strojní mechanik
Zámečník ???

Uchazeči budou ve druhém kole přijímáni podle stejných podmínek, jako v kole prvním. Podrobnosti můžete nalézt ZDE (čtyřleté maturitní obory) a ZDE (tříleté obory s výučním listem). Jednotné přijímací zkoušky (JPZ) již uchazeči ve druhém kole znovu nekonají, přejímají se výsledky z kola prvního. Do druhého kola se na čtyřleté maturitní obory tedy mohou hlásit pouze ti uchazeči, kteří již JPZ vykonali v kole prvním a dosáhli zde požadované minimální hranice úspěšnosti 25 bodů.

Uchazeči - cizinci, kteří neprošli úspěšně ověřením znalosti českého jazyka v kole prvním, absolvují toto ověření formou rozhovoru dne 10. června 2024 od 8:00 hodin v hlavní budově školy v Čáslavské ulici. Další podrobnosti k těmto rozhovorům najdete v informacích pro první kolo přijímacího řízení.

Přihlášku do druhého kola přijímacího řízení nutno podat nejpozději 24. května 2024!

Uvažujete-li po přijetí o ubytování v domově mládeže, nutno podat přihlášku k ubytování nejpozději 3. června 2024, a to i v případě, že nemáte jistotu přijetí. Později podaná přihláška do DM nemusí být akceptována z důvodu naplnění jeho kapacity.

Přihlášky ke studiu do všech oborů lze podat formou:

• plně elektronickou přes přihlašovací systém DIPSY
  • čistě písemnou ("na papíře")
  • kombinovanou.

Písemně podávané přihlášky lze:

• zaslat poštou na adresu školy

SPŠ Chrudim

Čáslavská 973

537 01 Chrudim IV

• doručit osobně v úřední hodiny na studijní oddělení školy v hlavní budově v Čáslavské ulici.

Veškeré informace o podávání přihlášek ke studiu Vám ráda poskytne na studijním oddělení školy Bc. et Bc. Monika Bakešová

e-mail: studijni@sps-chrudim.cz

Úřední hodiny studijního oddělení: PO - PÁ  7:00 - 14:30